Týden v kostce

7. týden, od 11. února

Tak vám nevím, nějak se ty energie ne a ne prolomit. Naše vztahy dostanou tenhle týden pěkně zabrat. A myslím tím všechny vztahy, počínaje tím, který máme sami k sobě, konče ... prostě všechny. Nenechte se tenhle týden ale nijak, ničím ani nikým otrávit a prostě tyhle bouřky, které se na nás valí, smeťte argumenty ze stolu. Komunikujte, a to důkladně, přesně. Vyjádřete do puntíku to, co potřebujete. Žádné okliky "a víš já bych a viděla jsem svetřík a šéfe ono by to možná chtělo..." NE. Prostě - táto, koupíš mi ten svetřík? Moc bych ho chtěla :-) A tak no. Jasně a stručně. A uvidíte, že se ledy pohnou, ať už to bude doma, v práci, s kamarády. Chcete jít ven? Jděte a mluvte. Cokoliv, co by mohlo vypadat jako cesta k hádce nebo sporu řešte ihned. 

Takhle vypadá týden tak nějak komplexně, pokud bych snad měla rozebrat jednotlivé karty, vztahy budou pro nás všechny velmi důležité. Budeme se jimi zabývat v myšlenkách, na sítích, mezi přáteli. Ale tady je právě drobné varování, že na těch sítích to bude v tomhle týdnu hodně ošemetné. Opatrně na to, co a jak a komu budete sdělovat.

POkud už ale na nějaké ty vyhrocené situace dojde, nebojte se tedy bouřku spustit a nějak ji využít ve svůj prospěch. Každá bouřka vyčistí vlastně vzduch, lépe se nám bude pak dýchat, volněji a vztahy a komunikace se tak uvolní a zjemní. Bohužel ale následná karta varuje, že tentokrát může dojít i na opačný extrém, tedy že se vyvolají nové spory a hádky a vyvstanou nové podněty ke sporu, k dalším sporům, nedorozumněním a hádkám. No a budeme se hádat i sami se sebou. Prostě to nějak tenhle týden asi moc nepůjde. 

Konflikty nás patrně neminou, ale bude líp. Oddělíme patrně zrno od plev, připravíme se na změny v našich životech a zkusíme se s tím vypořádat, jak nejlépe to půjde. 

Mějte i tak fajn týden a hlavu vzhůru ;-)

 

Gildet Reverie Lenormand von Giro Marchetti